Numismatic literature POLSKA/ POLAND/ POLEN / PAPER MONEY / BANKNOTE
Numismatic literature
POLSKA/ POLAND/ POLEN / PAPER MONEY / BANKNOTE / WORLD /AUSTRIA/ GREAT BRITAIN/ GERMAN/ ITALY/ USA/ CHINA/ JAPAN/ RUSSIA/ TRANSYLWANIA
Katalog H.Bukowski EN SAMLING MYNT ur KONGL. MYNTKABINETTETS DUPLETTFÖRRAD, Stockholm 1893
Katalog aukcyjny H.Bukowski „ FÖRTECKNING öfver EN SAMLING MYNT ur KONGL. MYNTKABINETTETS DUPLETTFÖRRAD" ", Stockholm 1893Katalog liczy 63 strony, 1799 pozycji. Zbiór monet od czasów Gustafa II Adolfa do Karola XV. Wśród nich liczne monety Pomorza, Elbląga, w tym dwutalarówka z 1628 roku i 10 dukatów z 1658 roku, rzadki talary i donatywy, ryska pięciodukatówka z 1645 roku. Monety Revala i Szczecina. Katalog w stanie bardzo dobrym, oprawa współczesna z zachowaną oryginalną okładką broszurową na awersie. Zaletą katalog jest fakt iż przy każdej pozycji ceny są dopisane ręcznie. Katalog bardzo rzadki i poszukiwany, praktycznie nie do zdobycia na rynku. Pierwszy raz w Polsce. Notowania CNCE (2003) str.276
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.263981099 USD on 2018-10-26.
Lot number