Rusko - SSSR Řád rudého praporu práce, typ 2, číslo 5770 (1938

Rusko - SSSR
Řád rudého praporu práce, typ 2, číslo 5770 (1938 - 1939), stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno MONDVOR a JB, nepuncováno, Sběratleská kopie (Collector´s Copy)
I