SAVOIA VITTORIO EMANUELE II (1861-1878) 50 Centesimi 1861 Firenze
SAVOIA VITTORIO EMANUELE II (1861-1878) 50 Centesimi 1861 Firenze. Pag. 520 MIR 1087a Ag Molto rara
SPL/q.FDC
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.1009 USD on 2016-02-24.
Lot number