Poland XIX century / Russia POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/
Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ
Poland XIX w./Russia. 5 groszy 1840 MW, Warsaw NGC MS67 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki. Drobna moneta do najlepszych zbirów.Bitkin 1193; Plage 141
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS67 (MAX) (NGC MS67 (MAX))
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.2630938522 USD on 2019-03-15.
Lot number