Poland XIX century / Russia POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/

Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ

Poland XIX w./Russia. 5 groszy 1840 MW, Warsaw NGC MS67 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki. Drobna moneta do najlepszych zbirów.Bitkin 1193; Plage 141
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS67 (MAX) (NGC MS67 (MAX))