Oswiecim (Auschwitz) - Zator coins POLSKA/ POLAND/ POLEN/ POLOGNE /
Oswiecim (Auschwitz) - Zator coins
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ POLOGNE / AUSTRIA
Duchy oswiecimsko-zatorskie. Maria Teresa. 30 krajcar (2 zlote) 1775, Vienna
Bardzo dobre detale, piękna patyna, połysk. Moneta trudna do zdobycia w takim stanie zachowania przez szybko wycierający się relief. Wspaniała prezencja.Kopicki 9201 (R2); Plage 8
Waga/Weight: 9,30 g Ag Metal: Średnica/diameter: 30 mm
Stan zachowania/condition: 2/2+ (EF/EF+)
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.259366368 USD on 2019-10-25.
Lot number